

1 012,50 ₴/упаковка
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4 см |
| Глибина | 35 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Матеріал виробу | Мікро гофро картон Т21 |
| Область застосування | Упаковка піци |
| Друк малюнка | Да |
| Розмір зовнішній | 350мм*350мм*40мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Коробка |
| Форма | квадрата |
| Колір виробу | бурий |
| Ширина | 35 см |