
177 ₴/пач
Показать оптовые цены| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота внешняя | 40 см |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Материал изделия | Поліетилен високого тиску (ПВД) |
| Материал(особенности) | ручка окремо, кріпиться самостійно |
| Область применения | Для зберігання чи перенесення предметів у руках |
| Размер внешний | 400мм*400мм |
| Сезонность товара | Цілий рік |
| Тип | Пакети із пластиковою ручкою |
| Тип ручки | пластмасова ручка, додатково прикріплюється |
| Толщина | 90 мікрон |
| Форма | Квадрат |
| Цвет изделия | Різні кольори |
| Ширина | 40 см |