



109,50 ₴/пач
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Целюлоза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пакети для бутербродів |
| Область застосування | Упаковка продуктів |
| Довжина | 21см |
| Ширина | 22 см |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Колір виробу | Білий |
| Матеріал виробу | Папір |
| Глибина | 6см |
| Сезонність товару | Круглий рік |