
60,15 ₴/пач
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 5 мм |
| Кількість в упаковці | 600 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 12см |
| Кількість в ящику | 48уп |
| Матеріал виробу | Дерево |
| Область застосування | Для напоїв |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Мішалка |
| Товщина | 1,2 мм |
| Колір виробу | натуральний |